Single Blog Title

This is a single blog caption
22 Dec

Festa te ngrohta tek Gjyshi

Festat e fundvitit po afrojne!
Ditet e veshtira shpresojne te kene kaluar dhe eshte momenti te festojme me familjet tuaja !!!
Shpija e Gjyshit ju ofron komoditet, qetesi dhe ushqime tradicionale shume te shijshme.

Mos mungoni keto dite te ftohta, te ndjeni ngrohtesine qe ju ofron Shpija e Gjyshit !!!

Leave a Reply